anakliyat-kamyon

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı “A” kalite ile taşımak için bir çok sebebiniz var. Bunlardan en önemlisi güvenli ve sigortalı taşımacılık hizmetidir. Tamamen profesyonel ekibe sahip olan firmamız ile eşyalarınız kendi eşyamız gibi taşınmaktadır. Evden eve nakliyat yaptırmak istiyorsanız firmamızı taşınacağınız günün bir gün öncesinden arayarak nerden nereye nakliyat yaptıracağınızı bildirmelisiniz. Bir gün öncesinden haber verdiğinizde, firmamız, uzman ekiplerimizi taşıma yapılacak eve göndererek, eşyalarınızı paketler ve taşınacak hale getirir. Taşıma yapılacak eve uzmanlarımız geldiğinde evinizde aile fertlerinizden bir kişi olması zorunludur.

evden-eve-nakliye

Evden eve taşımacılık öncesi unutmamanız gerekenler;

Taşınmak üzere olduğunuz apartman veya sitedeki ev sahibinizle veya yöneticinizle görüşerek evden çıkacağınızı bildirmelisiniz. Bir sonraki önemli işlemlerden biri ise taşıma yapacağınız evdeki telefon, bilgisayar, müzik sistemi gibi elektronik eşyaların bağlantısı sökülmelidir.

Evden eve nakliyat hizmeti uzmanlık gerektiren bir iştir. Çok ucuz fiyatlara nakliye yapan firmalara eşyalarınız teslim etmenizi önermiyoruz. Kesinlikle işinin ehli kişiler ile çalışmakta her zaman fayda vardır. Eşyalarınız, uzman ekiplerimiz ile kendi eşyamız gibi taşınmaktadır.

Bir önceki yazımız olan izmir asansörlü nakliyat başlıklı makalemizde asansörlü nakliyat izmir, asansörlü nakliye izmir ve asansörlü taşımacılık izmir hakkında bilgiler verilmektedir.